Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Нова книга від Петра Кузенка – «Музейно-галерейна справа та виставкова діяльність»Відділ літератури з питань мистецтва ІФ обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка пропонує увазі читачів навчальний посібник Петра Кузенка «Музейно-галерейна справа та виставкова діяльність».

У навчальному посібнику автор -  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петро Кузенко - подає основні аспекти музейно-галерейної справи та виставкової діяльності необхідні для засвоєння студентами спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Видання знайомить з історією музейної справи в Україні та світі, змістом та основними напрямками музейної роботи, історією галерейної справи в контексті розвитку художнього ринку, структурою та напрямами діяльності сучасних художніх галерей, методикою організації виставок, арт-менеджментом та кураторством виставок.

Книга покликана поглибити знання майбутніх фахівців у сфері музейно-галерейної справи та виставкової діяльності.

Тож запрошуємо у відділ літератури з питань мистецтва ІФ ОУНБ ім. І. Франка для ознайомлення з даним навчальним посібником.

 

Кузенко П. Я. Музейно-галерейна справа та виставкова діяльність [Текст] : навч. посіб. / П. Кузенко - Івано-Франківськ : ЯРИНА, 2021. - 168 с.

 

 

 

Оновлено 30-09-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка