Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

16 липня - День бухгалтера України15 липня 2021 року у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з нагоди Дня бухгалтера, який в Україні щорічно відзначається 16 липня розгорнута книжкова виставка-рейтинг «Бухгалтерський облік і звітність в Україні».

«Бухгалтер професія справді важлива

Життя підприємства без Вас неможливе,

Витрати, прибутки, зарплати, аванси,

Звіти квартальні, підбиті баланси...

Бухгалтеру шана і низький уклін!»

Професія бухгалтер - одна з найважливіших професій. Адже жодна комерційна фірма чи державне підприємство не може законним чином вести свою діяльність без співробітника, який відає рахунками організації, здійснює документообіг і стежить за тим, щоб вчасно проводилися всі необхідні відрахування в податкову службу.

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою працею.

З нагоди професійного свята працівники відділу економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної бібліотеки ім. І. Франка щиро вітають та запрошують усіх бажаючих до перегляду цікавої  виставки «Бухгалтерський облік і звітність в Україні», де представлені друковані видання: «Бухгалтерський облік», «Облік, оподаткування та аудит», Плаксієнко В. «Безпаперова бухгалтерія на підприємстві», Голов С. «Управлінський облік», «Бухгалтерський облік і аудит», «Баланс», «Податки та бухгалтерський облік», «Бухгалтерія», «Економіка. Фінанси. Право», «Новий бюджетний облік» та ін.

 

Оновлено 26-09-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка