Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Мистецький простір Івано-ФранківщиниФахівці відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка підготували книжково-ілюстративну виставку „Мистецький простір Івано-Франківщини”, яка знайомить з творчими напрацюваннями художників нашого краю.

Художнє мистецтво ­- це неповторний вид творчості, який є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх творчих робіт митці передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу.

Живописні полотна, мозаїчні панно, витончені твори графіки та народного декоративно-прикладного мистецтва свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.

Багато художників Прикарпаття в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.

У виставковій залі відділу літератури з питань мистецтва постійно відбуваються відкриття виставок, як персональних, так і групових. Цінними для книгозбірні є роботи подаровані художниками, вони стали справжньою окрасою відділів бібліотеки. Висловлюємо щиру подяку митцям за тісне партнерство.

А всіх бажаючих ознайомитися із творчими біографіями та численним доробком Прикарпатських майстрів пензля запрошуємо у відділ літератури з питань мистецтва на перегляд книжково-ілюстративної виставки „Мистецький простір Івано-Франківщини".

 

 

 

 

Оновлено 23-07-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка