Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

В. Бернард Карлсон «Тесла: Винахідник електричної епохи»Пропонуємо Вашій увазі нове видання Карлсона В. Б. «Тесла: Винахідник електричної епохи», яке надійшло у фонд відділу економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книг.

У презентованій книжці - біографія одного з найвидатніших науковців ХХ століття Ніколи Тесли, який відіграв визначну роль в електричній революції, що змінила повсякденне життя людей. Його запатентовані винаходи і теоретичні дослідження сформували основу сучасної електрики змінного струму та стали важливим внеском у розвиток радіо і телебачення.

Насичене ґрунтовними посиланнями і водночас чудово придатне для читання, це видання пропонує збалансований аналіз людської особистості та висвітлює містичний підхід Тесли до винахідництва. У ньому автор однакову увагу приділив як самому герою, так і його творчому доробку та дав відповіді на три основні запитання: Як здійснював Тесла свої винаходи? Як ці винаходи працювали? Що відбувалося, коли він представляв свої винаходи?

 

Щоб прочитати книгу Карлсона В. Б. «Тесла: Винахідник електричної епохи», чекаємо на Вас у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

 

Карлсон В. Б. Тесла: Винахідник електричної епохи / Карлсон В. Б.; В. Бернард Карлсон ; пер. з англ. К. Булкіна. - [Київ] : КМ-БУКС, [2020]. - 416 с. : іл.

 

Оновлено 23-09-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка