Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Нове видання «Замки Тернопільщини»Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі нове науково-популярне видання Марини Ягодницької та Богдана Строценя „Замки Тернопільщини”, яке нещодавно поповнило фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Тернопільщина - унікальний край, розташований на перехресті шляхів із за- ходу на схід, з півночі на південь. Через те споконвіків він перебував у вирі подій, пов'язаних із європейською історією, зокрема і середньовічною. Саме тому тут було збудоване найбільше замків та фортець і найбільше їх збереглося до наших часів.

В книзі розповідається про історію замків, їхню роль у місцевій та європейській історії, наведено нові дані - результати археологічних досліджень, під дещо іншим кутом розглянуто вже відомі факти.

Дане видання дає  змогу читачеві познайомитися з частиною нашої, більш реальної, історії, отримати цікаву інформацію про замки та інші оборонні споруди, розташовані на території Тернопільської області. Видання супроводжується багатим ілюстративним матеріалом.

Всіх, хто зацікавився  книгою „Замки Терпопільщини" щиро запрошуємо до нашої книгозбірні для більш детального ознайомлення з виданням.

 

Ягодинська М., Строцень Б. Замки Тернопільщини [Текст] / М. Ягодинська,  Б. Строцень. -  Харків : Фоліо, 2018. - 91 с.

 

 

Оновлено 19-06-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка