Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Книга підсумків і пророцтв від Юрія ЩербакаІнформуємо наших користувачів про нове видання з фондів відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це - книга підсумків і пророцтв від Юрія Щербака „Україна в епоху війномиру" - спроба уявити Україну ХХІ століття у загальній картині фантастичних соціальних і науково-технологічних змін, що підстерігають людство.

Ця книжка - знак тривоги і надії. Тривоги - бо надто серйозними є загрози, особливо з боку Росії, в час, коли Україна потребує єдності; і надії, - бо ще залишається час врятувати країну, яка витримала і гідно тримає неочікуваний агресивний удар авторитарної Росії.

За словами Михайла Слабошпицького: „Це дуже відверта, жорстка у своїй відвертості, гнівна й тривожна книга. Книга, в якій концентровано сказано про всі зовнішні загрози для нашої держави, а також про всі внутрішні небезпеки. Книга, яка стане своєрідним вибухом".

Привертає увагу її своєрідна форма - поєднання політологічних текстів з притчами пророчого звучання, в одній із яких читаємо: „Про Україну я написав цю книжку; на жаль, мій край не став набагато вільнішим чи щасливішим за п'ять років виснажливої війни з Росією. Хоча і впустив у свої легені повітря свободи".

Запрошуємо до нашої бібліотеки відразу після послаблення карантинних обмежень всіх, кого зацікавила розповідь про нову книгу відомого українського письменника:

 

Щербак Ю. Україна в епоху війномиру : кн. підсумків і пророцтв / Юрій Щербак. - Київ : Ярославів Вал, 2020. - 351 с.

 

Оновлено 09-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка