Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Місто, з якого почалася війнаПропонуємо вашій увазі нове видання - книгу «Місто, з якого почалася війна», яка нещодавно поповнила книжкові фонди відділу загального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

З 12 квітня 2014 року Слов'янськ на три місяці (12 квітня - 5 липня) став полем бойових дій - місто захопили російські диверсійні групи під час початку воєнного конфлікту на Сході України. Це було перше захоплене місто України у збройному протистоянні між контрольованими РФ незаконними збройними формуваннями та українськими військовими.

Презентована збірка досліджень «Місто, з якого почалася війна» присвячена проблемі порушень прав людини у Слов'янську та відновлення миру на Сході України в 2014-2018 роках. В основі книги - свідчення цивільних осіб, які стали свідками порушень прав людини чи постраждали внаслідок воєнних дій у місті у квітні-липні 2014 року.

У збірці проаналізоване функціонування незаконних в'язниць, переслідування мешканців міста за релігійні переконання, залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань, питання примусової праці та торгівлі людьми в місцях несвободи, проблеми обстрілів та мінування об'єктів цивільної інфраструктури. Розглянуто також розгортання проросійської пропаганди в місті, проблеми доступу до медичної допомоги під час окупації та пошуку шляхів примирення після відновлення урядового контролю над Слов'янськом.

Видання адресоване громадським активістам, представникам міжнародних організацій, правоохоронних органів і медіа та широкому колу читачів, небайдужих до війни на Сході України.

Тож запрошуємо всіх зацікавлених до відділу загального читального залу Івано-Франківської універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка на зустріч з презентованою книгою.

Чекаємо на зустріч з вами.

Місто, з якого почалася війна / [Є. Бардяк, М. Білякова, Н. Гриценко та ін. ; ред. А. Удовенко ; літератур. ред. Ю. Джугастрянська]. - Вид. 2-е, доповн. - [Київ : б. в., 2020]. - 252 с. : іл.

 

Оновлено 05-03-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка