Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Філіп Зімбардо, Ширлі Редлі «Сором'язлива дитина. Як подолати дитячу сором'язливість і попередити її розвиток»У фонді відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка нове видання - книга Філіпа Зімбардо, Ширлі Редлі «Сором'язлива дитина. Як подолати дитячу сором'язливість і попередити її розвиток».

Багато людей в сучасному світі вважають себе сором'язливими. Проблема сором'язливості дорослої людини не виникає на рівному місці - її коріння родом з дитинства. Сором'язлива дитина не викликає проблем з вихованням, а тому вважається прикладом для наслідування і тільки з роками ця риса характеру починає викликати занепокоєння.

Однак сором'язливість піддається лікуванню, стверджує у презентованому виданні «Сором'язлива дитина. Як подолати дитячу сором'язливість і попередити її розвиток» Філіп Зімбардо, головний спеціаліст у цій галузі. Книга розповість вам про те, як виховати дитину, щоб вона виросла успішною і впевненою у собі людиною, допоможе вирішити багато проблем, так чи інакше пов'язаних з сором'язливістю, а також розвинути в дитині довіру до оточуючих і високу самооцінку.

Більш детально ознайомитися з виданням Філіпа Зімбардо та Ширлі Редлі «Сором'язлива дитина. Як подолати дитячу сором'язливість і попередити її розвиток» ви зможете, завітавши до відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Чекаємо на зустріч з вами.

 

Зімбардо Ф. Сором'язлива дитина. Як подолати дитячу сором'язливість і попередити її розвиток / Філіп Зімбардо, Ширлі Редл. - Київ : Сварог, 2020. - 308 с.

 

Оновлено 05-03-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка