Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Флешбук «Пізнай скарби отчої землі: Городенківщина»Запрошуємо краєзнавців, жителів Івано-Франківщини та всіх, хто цікавиться минувшиною і сьогоденням Прикарпатського краю до відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, щоб помандрувати серцем Покуття – Городенківщиною. Пропонуємо переглянути черговий відеоролик з флешбук-серії «Пізнай скарби отчої землі», який розкриває багатство краєзнавчих розвідок про Городенківський район.

          Люблять Батьківщину не за те,

          що вона велика, а за те, що своя...

У північно-східній частині мальовничого Покуття, у межиріччі Дністра і Прута, над буркотливими водами старого Ямгорова розкинулося місто Городенка - одне з старовинних міст Прикарпаття.

Інформацію про історію розвитку і становлення Городенківщини, етнографічні, географічні особливості краю, легко можна знайти на сторінках численних книг, що містяться у відділі краєзнавчої літератури обласної книгозбірні.

Зв'язок з історією свого роду, зі своїм корінням дає людині невичерпне джерело енергії, є тим вічним двигуном, що рухає нашими думками і вчинками впродовж усього життєвого шляху.

Тож запрошуємо закоханих у рідний край книголюбів відкрити красу й багатство Городенківщини, переглядаючи черговий відеоролик з флешбук-серії «Пізнай скарби отчої землі», створений фахівцями книгозбірні. Приємного перегляду!

 

Оновлено 25-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка