Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

„Планета Полин” Оксани ЗабужкоПропонуємо Вашій увазі нове видання, яке поповнило фонди обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка – книгу Оксани Забужко «Планета Полин».

Тут зібрано  найважливіші для авторки есеї, розкидані на дистанції в два десятиліття, присвячені постатям і подіям, які авторка вважає культурно знаковими для сьогоднішньої епохи кризи гуманізму. Як говорить сама Забужко: «Есеїстика - це коли від несподіваного повороту авторської думки тобі зненацька забиває дух, як на гірському серпантині в мить, коли зору відкривається новий краєвид. Тоді мусиш відкласти книжку і від хвилювання трохи пройтися, щоб «упакувати» собі в голові щойно відкритий новий зв'язок між речами, якого досі не помічалося...»

Для зручності, укладену в книзі «портретну галерею» розбито на три розділи: портрет «жіночий», «чоловічий» й «колективний». Хоча, поділ цей радше умовний: адже в глибшому сенсі всі ці тексти, об'єднує один і той самий внутрішній стержень - авторчин «персональний роман» (тобто, особистий стосунок) з біжучою, майже сто літ як непроговореною, неосмисленою історією, в яку вона вписує своїх героїв - і цим виявляє в ній невидимий раніше життєствердний смисл.

Тож, запрошуємо читачів завітати після завершення карантину до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для знайомства з новим виданням:

 

Забужко О. Планета Полин : вибр. есеї / Оксана Забужко. - Київ : КОМОРА, 2020. - 379 с.

 

Оновлено 28-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка