Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Нове видання з історії ЗУНРПропонуємо Вашій увазі нову книгу єврейського підприємця, громадсько-політичного діяча, письменника та історика Рубена Фана «Історія єврейської національної автономії в період Західно-Української Республіки». Книга є важливим надбанням видавничої серії «Україна. Європа: 1921-1939».

Автор дослідження висвітлив стосунки між євреями та українцями в Західно-Українській Народній Республіці, які були унікальними на тлі масштабних антисемітських акцій, що спостерігалися на європейському континенті після закінчення Першої світової війни.

На підставі власних спостережень та документів, Робен Фан висвітлив заходи єврейського політичного та громадського активу краю задля досягнення національної автономії в умовах українського державотворення.

Ближче з'ясувати малознаний аспект міжнародного контексту української революції у зв'язку з перспективами локального роз'яснення єврейського питання запрошуємо до відділу краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, де зможете познайомитися із пропонованим надзвичайно ґрунтовним та цінним дослідженням «Історія єврейської національної автономії в період Західно-Української Республіки». У зв'язку з «червоною зоною» наразі відвідування бібліотеки не можливе. Тож вже опісля завершення карантину обласна книгозбірня ласкаво чекатиме всіх зацікавлених читачів!

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка