Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Вацлав Сміл «Енергія та історія цивілізації»До уваги читачів! Фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнились цікавим виданням Вацлава Сміла «Енергія та історія цивілізації».

Вацлав Сміл - науковець, енциклопедист і політичний аналітик - належить до 100 найвпливовіших мислителів планети.

У книжці автор пояснює, як інновації людей з перетворення енергії на тепло, світло і рух стали рушійною силою культурного й економічного прогресу за останні 10 000 років.

Так, наша історія - це історія королів та ігор престолів. Від епохи первісних кам'яних відбійників та млинів до сьогоднішніх пошуків джерел енергії, від печер до хмарочосів наша «енергопотреба» сформувала історію людства - ось яким питанням присвячене ґрунтовне дослідження науковця зі світовим ім'ям.

Відомий американський бізнесмен, інвестор, винахідник і фінансист, автор та засновник корпорації Майкрософт Білл Гейтс коментує видання так: «Бажаєш отримати - готуйся віддавати. У цьому плані енергія - єдина універсальна валюта. Усі природні процеси і вся людська діяльність у фундаментальному фізичному сенсі є її перетворенням. Більшою мірою - це історія енергетичних інновацій...».

Щоб прочитати книгу Вацлава Сміла «Енергія та історія цивілізації», чекаємо на Вас у відділі економіко-виробничої літератури після закінчення карантинних обмежень.

 

Сміл В. Енергія та історія цивілізації / Вацлав Сміл : пер. з англ. К. Диси. - Харків : Клуб Сімейного дозвілля, 2020. - 400 с.

 

 

Оновлено 28-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка