Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Медики Української Галицької Армії: в мареві пошестей, перед лицем смертіПропонуємо Вашій увазі книгу «Медики Української Галицької Армії: в мареві пошестей, перед лицем смерті», яка нещодавно поповнила книжкові фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

   Презентована книга знайомить читача з історією медичної служби Української Галицької Армії та її предтечі Легіону УСС. Вона висвітлена через призму переважно споминів , надрукованих у різний час в галицьких та еміграційних виданнях.

   Зібрані тут історії - це привід для нас ще раз замислитися над силою українського духу, який робить людей здатними на неможливі речі. Ці спогади для нас також підстава для гордощів за наших попередників, які були вірними обов'язку власній армії і своїй державі аж до загину.

   Книга буде корисною і цікавою усім, хто захоплюється історією Галичини.

   Для більш глибшого та детального ознайомлення з презентованим виданням запрошуємо всіх до відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка.

   Чекаємо на зустріч з вами після закінчення карантину.

 

   Медики Української Галицької Армії: в мареві пошестей, перед лицем смерті / [ідея вид. Б. Надрага ; упоряд., передм. і коректура В. Семенів]. - Львів : Літ. та мистецтво, 2020. - 379 с.

 

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка