Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Михайло Верес «Повернути на правий бік»Пропонуємо вашій увазі книжку івано-франківського педагога, освітянина, громадсько-політичного діяча Михайла Вереса «Повернути на правий бік», яку автор люб'язно подарував Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка.

Окрім активної праці на освітянській ниві (директорування у ЗОШ № 11, очільництво департаменту освіти івано-Франківської міськради), Михайло Верес - автор трьох видань. Перша книжка під назвою «Майдани душ наших» має характер щоденникових нотаток, друга - «Ті, що двигають націю» є історико-краєзнавчим дослідженням.

Пропонована книга - це щоденникові публіцистичні записи впродовж 2011-2015 років, коли автор працював на посаді заступника міського голови з гуманітарних питань. Тут висвітлюється епоха боротьби й утвердження українства, московсько-української війни на теренах міста і з виходом на всеукраїнський контекст. Окремі записи автора є маленькими новелками зі своїм сюжетом і внутрішньою драматургією.

Простежується у виданні домінування інформативних щоденникових нотаток з вкрапленням художньо-психологічних елементів, що додають записам літературної динаміки і стилістичної інтриги.

Тож запрошуємо всіх, кого зацікавили щоденникові публіцистичні записи Михайла Вереса, що є, по суті, літературно-художньою версією доби, в якій ми живемо, до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, для ближчого знайомства з новим виданням.

 

Верес М. Повернути на правий бік : щоденник. публіцист. записи / М. Верес. - Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2019. - 158 с.

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка