Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Н. Камберленд «100 правил успішних людей»До вашої уваги нова книга з фондів відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка – Н. Камберленд «100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті».

Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішною? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться - роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте, не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цього видання без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись, а ця книга стане для вас надійним путівником на шляху до практичного втілення ваших мрій - як величних та відчайдушно сміливих, так і скромних та буденних.

Тож, для більш глибшого та детального ознайомлення з презентованою книгою Н. Камберленда «100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті» запрошуємо після закінчення карантину до відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

 

Оновлено 28-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка