Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

К. Емерсон «100 життєво важливих навичок»Клінт Емерсон упродовж двадцяти років брав участь у спецопераціях як співробітник Агентства національної безпеки, боєць 3-го та 6-го елітного батальйонів ВМС США.

 

Книга К. Емерсона «100 життєво важливих навичок» містить практичну інформацію зі світу спецслужб, адаптовану до звичайного життя.

Описані на наступних сторінках навики названі життєво важливими з певної причини, а не тільки через небезпеку, яку вони становлять для інших. Розроблені високо досвідченими спецагентами, які регулярно опиняються в небезпечних для життя умовах, ці навички виходять за межі людської витривалості, точності та винахідливості, а часто і за рамки закону.

Значна частина інформації призначена здебільшого для цивільних осіб, аби вони могли себе захистити в надзвичайних ситуаціях. Читач, зокрема, дізнається, як уникнути переслідування, вирватись із рук викрадача, протистояти нападу, яких заходів ужити, аби врятуватись під час природного катаклізму.

Для більш глибшого та детального ознайомлення з презентованою книгою запрошуємо всіх бажаючих після закінчення карантину до відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка.

        З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

 

 

Емерсон К. 100 життєво важливих навичок : Як відірватися від стеження, не потрапити в полон і вижити в небезпечній ситуації / Клінт Емерсон ; іл. Т. Слампяка ; [пер. з англ. Н. Лавської]. - [Київ] : КМ-БУКС, [2018]. - 255 с. : іл.

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка