Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

ІСТОРІЯ IKEA. БРЕНД, ЩО ЗАКОХАВ У СЕБЕ СВІТВідділ економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка продовжує презентувати серію книг про відомі бренди, знані на весь світ.

 

IKEA- це своєрідна філософія дизайну,

а не просто меблі.

Історія бренду нерозривно пов'язана з його засновником - Інгваром Кампрадом, який впродовж 70 років очолював компанію. Маленька шведська фірма, створена в 1943 році, змогла континент за континентом завоювати світ, увійшовши в домівки та глибоко запавши в серця споживачів.

Засновник IKEA прийшов у бізнес не з порожніми руками. Із самого початку він мав неоціненний капітал: сміливі мрії та уміння долати перешкоди, упертість та везіння. Основою книжки стали листи та нотатки самого автора.

Як відбувалася шалена експансія скандинавської фірми у світі? Чому в 1950-х компанії заборонили брати участь у ярмарках, а її  засновник не міг відвідувати їх навіть як приватна особа? Як з'явилися дивовижні магазини IKEA?

Це захоплива історія про улюбленця публіки й загадкового дивака, невиправного капіталіста і мрійника, про жорстку боротьбу й конкуренцію, а також про поразки та тріумфи унікального бренду.

Про все це ви зможете дізнатися зі сторінок даного видання.

 

Кампрад І. Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ / І. Кампрад, Б. Торекул; пер. з англ. О. Кацанівська. - К. : Наш формат, 2018. - 312 с.

 

Чекаємо вас у стінах нашої книгозбірні!

 

Фото.

 

Оновлено 26-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка