Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

С. Плохій «Ялта. Ціна миру»У фонді відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка – нова книга Сергія Плохія «Ялта. Ціна миру».

Біографічна довідка

 

Сергій Плохій - професор історії й директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних фахівців з історії Східної Європи, член наукової ради «Українського історичного журналу, Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Автор дев'яти книжок, зокрема бестселерів «Брама Європи», «Остання імперія», «Козацький міф» та «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду».

 

Найвідомішою роботою Сергія Плохія з міжнародної історії є презентована книга «Ялта. Ціна миру».

Третє лютого 1945 року. До вілл поблизу чорноморського курорту Ялта прибули два найвпливовіші лідери демократичного світу - Рузвельт і Черчилль. Господарем маєтку був Йосип Сталін. Ця доленосна зустріч визначила стратегію перемоги над Німеччиною та Японією. Проте роками довкола наслідків ялтинської конференції точаться запеклі суперечки: чи не поклало це початок холодній війні? Чи дійсно західні лідери зрадили Польщу і віддали на поталу Сталіну пів-Європи?

Спираючись на нещодавно розсекречені радянські документи, неопубліковані щоденники, листи й протоколи зустрічей, Сергій Плохій не просто дає відповіді на ці запитання, а й ставить нові, не менш гострі та провокативні. І як коментує сам автор: «Ця книжка дає можливість потрапити за лаштунки перемовин керівників «великих держав», збагнути логіку їхніх думок та дій і представити більш реалістичний погляд на те, як робилася, а почасти і робиться велика політика, а також - на що варто і не варто розраховувати світу, який вона формує».

Для більш глибшого та детального ознайомлення з презентованою книгою запрошуємо всіх бажаючих після закінчення карантину до відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

 

Плохій С. Ялта. Ціна миру / Сергій Плохій ; [пер. з англ. Н. Коваль]. - Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля, 2019. - 414 с.


Оновлено 28-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка