Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Клуб читання/філософії з Джейкобом Хетчом21 червня 2020 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбулося чергове онлайн засідання англомовного клубу читання, але цього разу обговорювали питання філософії разом із засновником та ініціатором клубу Джейкобом Хетчом, колишнім волонтером Корпусу Миру в Україні, який зараз живе і працює в Південній Кореї.

Темою обговорення була концепція абсурду у філософії та літературі та про те, як ми можемо використовувати цю ідею у повсякденному житті. Учасники засідання мали прочитати рекомендовані Джейкобом твори філософів Альбера Камю, Семюеля Бекета, Серена Кіркегарда. І в результаті дискусії отримати відповідь на питання абсурду.

- прийми це (згідно Камю);

- смійся з цього (згідно Бекета);

- дивись повз це (згідно Кіркегарда).

Непроста дискусія, але чудова нагода і можливість випробувати свої знання англійської не лише на звичному рівні, але й на складнішому - рівні філософії.

Дякуємо всім, хто приєднався до нашого обговорення на платформі ZOOM! Наші зустрічі відбуваються щонеділі о 12 год.

Заходьте на нашу сторінку у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/woacenterivanofrankivsk і знайомтеся з нашими пропозиціями!

#AmSpacesAtHome

 

Фото.

Оновлено 28-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка