Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«ЄвроЛітАкцент. Німеччина» (дайджест-проєкт «Літературна карта Європи»)На відзначення Року Європи в Україні у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка продовжує діяти проєкт, що презентує літературу країн Європи. В червні пропонуємо нашим відвідувачам промо-виставку книг «ЄвроЛітАкцент. Німеччина».

Німецька література, сповнена багатогранності та різноманітності, подарувала мистецтву письменників світового масштабу: Йогана-Вольфганга Гете, Фрідріха Шіллера, Бертольда Брехта, Еріха Марію Ремарка, Анну Зегерс, Ліона Фейхтвангера та багатьох інших.

Серед когорти талановитих митців слова Німеччини чільне місце посідають лауреати Нобелівської премії з літератури: Томас Манн, Генріх Белль, Гюнтер Грасс, Герман Гессе, Герхарт Гауптманн, книги яких ми люб'язно пропонуємо Вашій увазі.

Особливе місце на бібліотечній експозиції займають і твори сучасних німецьких літераторів, зокрема Патріка Зюскінда, Терезії Мори, а також Нобелівських лауреатів останніх десятиріч Ельфріди Єлінек та Герти Мюллер.

Завітавши до відділу абонементу, ви переконаєтесь, що німецькі письменники, описуючи повсякденні перипетії та наближуючись до філософського розуміння основних життєвих питань і цінностей, займають чільне місце в історії світової літератури.

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка