Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Шепочуть квіти ніжно пелюсткамиПід такою мелодійною назвою у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка 12 червня 2020 року розгорнута виставка за сторінками періодичних видань приурочена прекрасному рослинному розмаїттю – квітам.

« Шепочуть квіти ніжно пелюстками

 І восени, і літом, й з ранньої весни,

І мовби хочуть поділитися із нами

 Секретами одвічної краси....»

В. Г. Кравець.

Любі друзі, відвідавши цікаву виставку, ви зможете умовно поринути у незвіданий світ квіткового вернісажу, детальніше ознайомитися з історією власного рослинного життя. Зокрема, довідатися якими були і теплі, і сонячні, і цілющі дощові дні для цих тендітних створінь. І, звичайно ж , найщасливіший період - цвітіння, коли кожна із цих земних красунь могла показати усьому світові свою неповторність. Адже для цього був пройдений великий шлях від маленького паростка і до великого квітучого куща.

  Працівники відділу запрошують усіх, кому цікава посадка, вирощування та догляд за красивими квітучими пелюстками у відділ економіко-виробничої літератури ОУНБ ім. І. Франка переглянути захоплюючу виставку, бо квіти - це життя, надія, радість і натхнення!

 

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка