Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо партнерів-журналістів з професійним святом!Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка вітає багатолітніх партнерів книгозбірні - працівників прикарпатських друкованих та інтернет-видань, радіо - та телеканалів з професійним святом!

Журналістика - це покликання, це стиль життя. Це свято тих, хто взяв на себе обов'язок щоденно розважливо, чесно і відповідально висвітлювати актуальні події, хто віддає себе сповна неспокійній і клопіткій праці, стоячи на захисті українського слова і відстоюючи інформаційний простір.

Ніщо у сучасному світі високих технологій і шаленого ритму життя не коштує так дорого як інформація. Тому завдяки професійності журналістів ми отримуємо об'єктивне висвітлення подій. Саме їм належить найважливіша роль у розповсюдженні інформації.

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка тісно співпрацює з місцевими виданнями, телеканалами, радіо, тому з нагоди професійного свята - Дня журналіста, вітає майстрів пера, мікрофону і об'єктива.

Щиро вдячні усім працівникам засобів масової інформації і тим, хто «залишається за кадром та рядком», за можливість бути почутими і зрозумілими, за висвітлювання різноманітних подій бібліотечного життя.

Бажаємо партнерам-журналістам міцного здоров'я, щастя, наполегливості в досягненні нових висот на професійній ниві, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій! Нехай поповнюється чисельність вдячної Вам авдиторії, а нові проєкти приносять успіх, задоволення і бажання творити знову і знову!

Запрошуємо до перегляду відеопривітання!

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка