Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Критичне мислення: маленькі секрети для великої авдиторії7 травня 2020 року працівники та читачі інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка взяли участь в онлайн лекції нашого читача Віталія Надурака, доктора філософських наук, професора кафедри філософії, соціології та релігієзнавства філософського факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Темою лекції було «Як мислити критично: маленькі секрети для великої авдиторії».

Критичне мислення - актуальна тема сьогодення. Саме тому Віталій, як науковець, розробив та активно впроваджує у навчальну діяльність університету  інноваційний курс "Критичного мислення". Адже критичне мислення - це необхідна навичка і життєво важливий ресурс сучасної людини, яке базується на законах логіки та на розумінні психологічних процесів, які протікають у нашій свідомості. Про всі ці засади та проблеми нашого суспільства й велася активна дискусія у форматі «запитання - відповідь» після лекції Віталія Надурака.

Учасники онлайн заходу отримали багато корисної інформації з практичними порадами та прикладами. Щиро дякуємо пану Віталію і чекаємо на подальші зустрічі!

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка