Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Всеукраїнська ініціатива «Вікно до успіху: Клуб жіночої кар’єри» – в обласній бібліотеціЗ ініціативи Американського дому в Києві в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка в січні 2020 р. розпочався другий раунд унікальної програми – всеукраїнської ініціативи «Вікно до успіху: Клуб жіночої кар’єри» / «Window To Success: Women’s Career Club».

«Вірте у себе й у те, ким ви є. Пам'ятайте,

що всередині у вас є щось більше за будь-які

перешкоди»

                                                                                                                    Крістіан Д. Ларсон

Це - програма професійного розвитку та менторства, яку розробила Ранія Андерсон, провідна експертка з кар'єрного розвитку жінок-підприємців у країнах, що розвиваються та авторка книги « Мене не спинити: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються».

Це не книжковий клуб, хоча учасниці читають, обговорюють та застосовують на практиці поради та вказівки з книги, щоб пришвидшити свій професійний успіх та підтримувати одна одну на шляху до кар'єрного зростання. Засідання Клубу проводяться раз на місяць і триватимуть впродовж 7 місяців.

На даний час учасницями клубу вже прочитано та опрацьовано три звички. Звичка 1: Будьте нестримною. Звичка 2: Готуйтеся (де розглядалися питання упевненості, сміливості та професійності). Звичка 3: Зосередьтеся (як зробити вибір і створювати те, до чого прагнете).

          Модератор клубу - психологиня Аліна Касілова.

Світлини

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка