Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

НОВА КНИГА ПРО ЕТНІЧНІ ГРУПИ ГАЛИЧИНИШановні читачі! Фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка нещодавно поповнила монографія Петра Чорнія «Етнічні групи Галичини міжвоєнного періоду: міжетнічне (спів)життя та соціокультурні трансформації».

Ознайомившись із пропонованою працею, Ви отримаєте інформацію про соціокультурні трансформації та міжетнічні відносини в Галичині міжвоєнного періоду. В книзі встановлено чисельність та особливості розселення етнічних груп, охарактеризовано їхнє соціально-економічне становище та його вплив на соціокультурні трансформації.

Видання цінне тим, що в ньому здійснено аналіз феномену «етнічності» та явища «закритості» етнічних спільнот, з'ясовано їхнє культурологічне значення. В книзі подані результати вивчення культурно-освітнього життя та громадського простору етнічних груп, досліджено особливості відображення у колективній та індивідуальній свідомості образу однієї етнічної групи і кожного її члена у свідомості етнофорів іншої етнічної групи, визначено чинники його формування. На прикладі міжетнічних шлюбів з'ясовано характер ставлення і сприйняття однієї етнічної спільноти іншою.

Тож запрошуємо всіх, кого зацікавила монографія «Етнічні групи Галичини міжвоєнного періоду: міжетнічне (спів)життя та соціокультурні трансформації» до відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Ми чекаємо на Вас, шановні читачі!

Чорній П. Етнічні групи Галичини міжвоєнного періоду: міжетнічне (спів)життя та соціокультурні трансформації : монографія / П. Чорній. - Львів, 2018. - 315 с.

 

Оновлено 26-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка