Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Міжнародний освітній форум “Цифрова трансформація освіти”13-14 лютого 2020 року в місті Івано-Франківську відбулася подія – Міжнародний освітній форум “Цифрова трансформація освіти”, організований громадською організацією “Розумне місто та екосистема” спільно з Комітетом ВР України з питань освіти, науки, інновацій, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України. До проведення заходів форуму долучилися працівники Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка.

У рамках форуму відбувалися такі заходи: ІІ міжнародна науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті", виставка "Інноваційні засоби в освіті", виставка "Освіта в умовах євроінтеграції України - можливості для кожного".

В регіональному тренінговому центрі ОУНБ ім. І. Франка проходили майстер-класи по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти, обговорювалися питання цифрових технологій в освітній діяльності закладів освіти міста та області, говорили про ІКТ у підвищенні інформаційно-цифрової компетентності педагогів та про інновації у професійній освіті.

Світлини

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка