Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Книжкова виставка для любителів заморських фруктів6 лютого 2020 року у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка організовано виставку за сторінками періодичних видань «Екзотичні фрукти у вашому домі».

Уже так склалося, що українці сьогодні все частіше захоплюються вирощуванням заморських екзотичних культур у кімнатних умовах. Тож нерідко на підвіконнях житлових будинків можна побачити рослини з яскравими плодами, які створюють затишок і комфорт у квартирі чи службовому приміщенні. До того ж, приємно не тільки милуватися їхньою красою, але й смачно поласувати власноруч вирощеними корисними плодами. Солодкі, свіжі та неймовірно смачні фрукти - обов'язкова прикраса будь-якого святкового столу. Практично буденними в нашому раціоні стали: апельсини й ананаси, ківі й авокадо, а хтось не може уявити своє життя без манго та лимонів. Втім, щороку на прилавки магазинів потрапляють все нові й нові сорти фруктів, які ваблять споживачів незнайомими пряними ароматами. Їх можна вживати не лише сирими, а й додавати до кулінарних страв у вигляді соку, цедри та фруктової м'якоті. Зокрема вони широко використовуються для приготування гарнірів, супів, салатів, м'яса, риби, морепродуктів, десертів і напоїв.

Які ж вони - найсмачніші заморські фрукти, що містять чимало корисних речовин, вітамінів та мінералів?

І тут доброю порадницею як посадити, виростити і правильно доглядати кімнатні плодові рослини стане виставка-екскурс з матеріалів періодичних видань, яка розгорнута у відділі економіко-виробничої літератури.

Тож запрошуємо усіх бажаючих до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у відділ економіко-виробничої літератури на перегляд виставки «Екзотичні фрукти у вашому домі».

Чекаємо на Вас!

 

Оновлено 26-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка