Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Знайомтесь! Нова книга Трильовський К. «З мого життя»До уваги всіх, хто цікавиться історією і політичною думкою Галичини. Нещодавно відділ краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнило видання, яке висвітлює життя і знайомить з творчою спадщиною доктора Кирила Трильовського.  

В українську історію Кирило Трильовський увійшов насамперед як засновник січового-стрілецького руху перед Першою світовою війною на Гуцульщині та Покутті, з якого постала організація Українських Січових Стрільців. Він був одним із найдіяльніших і найпопулярніших лідерів Русько-Української Радикальної партії, обирався до Палати Послів Державної Ради - парламенту Австро-Угорщини, згодом увійшов до Української Національної Ради - законодавчого органу Західно-Української Народної Республіки.

Пропоноване видання містить незавершені спогади, написані автором наприкінці життя, автобіографічні нариси, тексти найвідоміших промов у австрійському парламенті, популярні історичні розвідки, а також кілька посмертних спогадів про Кирила Трильовського, написаних у 1942 році. Майже всі ці матеріали передруковуються вперше.

Тож запрошуємо до обласної книгозбірні, щоб взяти в руки нове видання Трильовський К. «З мого життя» й ознайомитись із долею та спадщиною Кирила Трильовського - людини, яка так багато зробили для Галичини.

Трильовський К. З мого життя / К. Трильовський [упоряд. В. Семенів]. - Львів : Літ. та мистецтво, 2019. - 379 с.

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка