Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

До уваги читачів «Головна маркетингова книга від Олексія Філановського»Фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнились цікавим бізнес-виданням «Головна маркетингова книга від Олексія Філановського».

Автор - Олексій Філановський працює в маркетингу на топових позиціях вже 17 років. Сьогодні він займає керівну посаду в компанії «Фокстрот» - одного з лідерів українського ритейлу. Весь набутий досвід відомий маркетолог підсумував у своїй «Головній маркетинговій книзі».

Це видання буде однаково цікавим та корисним підприємцям і держслужбовцям, спеціалістам і рекламістам, студентам і управлінцям, людям, які вирішили змінити все навколо своєї компанії.

Чому саме така назва? Тому що в ній автор спробував зібрати відповіді на всі питання, які пов'язані з маркетингом. Книга не вчить вас конкретним інструментам бізнесової діяльності, але вчить розуміти суть цієї праці. Важливо, що мова тут йде про наші українські реалії, наші ринки та споживачів.

Без сумнівів - книга зацікавить Вас! Запрошуємо до головної книгозбірні області у відділ економіко-виробничої літератури, щоб ознайомитися з цим виданням:

Головна книга від Олексія Філановського / О. Філановський ; [пер. з рос. Г. Якубовська]. - Харків : Фабула, 2018. - 303 с. 

 

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка