Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Легенди та Перекази» від Степана ПушикаШановні читачі! Ви напевно чекали? Ми теж були в очікуванні... І ось нове двотомне видання Степана Пушика «Легенди та Перекази» вже доступне для читання у відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Степан Пушик - відомий етнограф, фольклорист, лауреат Шевченківської премії, Заслужений діяч мистецтв, професор, кавалер ордена «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, був добрим другом бібліотеки. Він - автор одного з найбільших щоденників у світі, що налічує близько 300 томів, у кожному з яких до 200 сторінок. Його творчий доробок вміщує: романи, повісті, оповідання, нариси, есе, літературознавчі розвідки, дослідження з міфології, історії, краєзнавства, які доступні читачам у відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Цінним доповненням до видань Степана Пушика є новий пропонований двохтомник «Легенди та Перекази», який вийшов у світ вже після смерті легендарного фольклориста, під упорядкуванням дружини Ганни та спеціаліста друкарні «Фоліант» Богдана Влашина.

 У книзі зібрані легенди та перекази, які є логічним продовженням вже виданих робіт Степана Пушика зі збереження національної спадщини України. Найдавніші жанри усної народної творчості автор почав збирати досить рано. Фольклор ніби живив поета, додавав йому сили та натхнення. В його руках завжди був зошит, мов своєрідний літопис життя, мов найрідніший і найближчий супутник, з яким фольклорист звірявся у найпотаємнішому.

Тож запрошуємо взяти в руки нове двохтомне видання Степана Пушика "Легенди та Перекази" й наповнити свою душу неймовірними скарбами минулих років і віків.

Запрошуємо Вас, шановні читачі, до приємного читання!

 

Пушик С. Легенди та Перекази : в 2 т. Т. 1 / С. Пушик ; [упоряд. : Г. Пушик, Б. Влашин]. - Івано-Франківськ : Фоліант, 2019. - 639 с.

Пушик С. Легенди та Перекази : в 2 т. Т. 2 / С. Пушик ; [упоряд. : Г. Пушик, Б. Влашин]. - Івано-Франківськ : Фоліант, 2019. - 543 с.

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка