Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ БОЛЕХІВСЬКИХ МИСЛИВЦІВ»Шановні читачі! Пропонуємо Вам ознайомитись із новим виданням «Історія та сучасність Болехівських мисливців», яке Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка подарував співавтор -  івано-франківський науковець з питань історії ведення мисливського господарства, полювання та рибальства в Галичині Олег Проців.

Вихід у світ цієї книги - це початок втілення далекосяжних планів мисливців Болехівщини, оскільки природа цього краю сприяла тому, що у мисливських угіддях було організоване і діяло одне з найстарших та найаристократичніших мисливських товариств Галичини - Лисовицьке.

В книзі подано історію Болехівського мисливства ХІХ-початку ХХ століття, надано статистичні матеріали щодо кількості мисливських тварин та чисельність їх добування.

Цінною в книзі є інформація з мисливських архівів Олексія Шкарпетки, яка дає змогу використовуючи історичні джерела, проаналізувати діяльність товариства. Також вміщено мемуари та байки Богдана Кобецького, спогади про полювання з гончими Василя Фединчука. Видання доповнене численними фотосвітлинами.

 Тож запрошуємо всіх зацікавлених пропонованим виданням до відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Ми чекаємо на Вас, шановні читачі!

 Кобецький Б. Історія та сучасність Болехівських мисливців / Б. Кобецький, О. Проців, В. Фединчук (Суслик), О. Шкарпетко. - Івано-Франківськ : Фоліант, 2019. - 118 с.

 

 

Оновлено 25-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка