Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Олег Проців «Генеза публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини»Шановні читачі! Пропонуємо Вам ознайомитись із новим виданням, яке Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка подарував івано-франківський науковець з питань історії ведення мисливського господарства, полювання та рибальства в Галичині Олег Проців.

У монографії обґрунтовано сутності, закономірності, структурування, функціонування, еволюції управління тваринним світом Галичини 1772-1943 рр. в контексті соціально-економічного, політичного, гуманітарного розвитку суспільства. Окреслено джерельну базу, розкрито вплив національних, релігійних, культурних чинників на формування публічного управління.

У пропонованому науковому дослідженні виявлені особливості публічного управління в Галичині у порівнянні з іншими країнами Європи досліджуваного періоду, розкрито вплив публічного управління на соціально-економічний стан галузі мисливства та рибальства, обґрунтовано позитивні та негативні сторони формування та здійснення державної політики в організації мисливства і рибальства в означений історичний період розвитку Галичини.

Тож запрошуємо науковців та практиків у сфері публічного управління та екології, представників громадських об'єднань та політичних діячів, а також всіх зацікавлених пропонованим виданням до відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Чекаємо на Вас, шановні читачі!

 

Проців О. Генеза публічного управління у сфері використання тваринного світу Галичини : монографія / О. Проців. - Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2019. - 578 с.

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка