Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Україна. Шляхи мужності і слави14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо День захисника України, що відзначається згідно історичної традиції вшанування українського війська – козацтва, Вояків УПА та нинішніх воїнів, які обороняють нас на Сході держави. З цієї нагоди, у відділі абонементу ОУНБ ім. І. Франка відкрита книжкова виставка-діалог „Україна. Шляхи мужності і слави”.

Ми - воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.

                           Ліна Костенко

     На виставці представлені книжкові видання, в яких висвітлюються події російської-української війни початку XXI сторіччя, серед яких: „Війна Путіна проти України" Т. Кузьо, „Стіна" А. Цаплієнка, „Щоденник Майдану та війни" А. Куркова,  „Карателі" В. Якушева, „Повернутися з війни" Н. Нагорної та інші джерела про справжніх чоловіків, які зі зброєю в руках захищають свою Батьківщину.

     Приверне увагу також підбірка науково-популярних та документальних книг про героїчне минуле українського козацтва, зокрема праці Д. Яворницького, В. Антоновича, Т. Чухліба, В. Сергійчука, В. Смолія, С. Плохія та інші. Адже Покрова Пресвятої Богородиці святкується з давніх часів, і була одним з найголовніших свят запорізьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та шанували особливо ікони Покрови.

      Вшановуючи сьогодні мужніх українських патріотів і героїв,  запрошуємо читачів завітати у відділ абонементу для перегляду святкової виставки „Україна. Шляхи мужності і слави".

 

 

Оновлено 21-02-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка