Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліоресурси для першокурсника9 жовтня 2019 року працівники відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотека ім. І.Франка завітали до студентів-першокурсників кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

На початку кожного навчального року працівники відділу проводять інформаційну годину про бібліотечні ресурси та послуги для студентів першокурсників, щоб в майбутньому молоді люди стали активними відвідувачами обласної книгозбірні, змогли краще орієнтувалися в інформаційному просторі та використовувати можливості бібліотеки для результативного навчання та відпочинку з цікавою книгою.

У відділі літератури іноземними мовами можна не тільки ознайомитися з фаховою та художньою літературою різними мовами, але і зустріти багато цікавих людей на різноманітних заходах, які проводяться в бібліотеці. Читання фахових та художніх книг іноземними мовами допоможе в удосконаленні іншомовних знань, сприятиме розширенню кругозору, розвитку уваги, пам'яті, мовлення та мислення, що є необхідним для підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців-міжнародників.

Працівники відділу щиро вдячні викладачам і керівництву кафедри та факультету іноземних мов за плідну співпрацю.

Світлини

Оновлено 21-02-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка