Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліотека – майбутнім фахівцям1 жовтня 2019 року до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка завітали викладачі та студенти-першокурсники Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею ПНВЗ за спеціальностями «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування» та «Електрозварник».

Працівники відділу економіко-виробничої літератури ознайомили майбутніх виробничників з головною книгозбірнею області, її структурними підрозділами, розповіли про новітні технології, які впроваджуються у бібліотечній справі та відкривають доступ до електронних ресурсів. Особливу увагу звернули на довідкові видання, підручники та періодичні видання, які будуть необхідні для подальшого навчання. Для присутніх фахівці провели огляд ділових книг, які користуються підвищеним попитом: М. Слабошпицький «Українець, який відмовився бути бідним», В. Айзексон «Стів Джобс», Р. Кох «Принцип 80/20» та багато інших.

А 3 жовтня 2019 р. до нас завітали студенти першого курсу коледжу Університету Короля Данила Галицького спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Будівництво та цивільна інженерія».

Для слухачів фахівці відділу провели інформаційну годину «Бібліотека - це не тільки книга».

Викладач кафедри будівництва та цивільної інженерії Гусар Катерина Дмитрівна подякувала працівникам обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка за цікаву та змістовну екскурсію.

 Світлини

 

 

 

 

 

 

 

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка