Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Війна Путіна проти України” очима канадського політолога14 жовтня – День захисника України. Вшановуючи мужніх українських патріотів і героїв, пропонуємо розповідь про нове видання з фонду відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це – книга Тараса Кузьо „Війна Путіна проти України. Революція, націоналізм, криміналітет”. Автор – британський та канадський політолог українського походження, науковий співробітник кафедри українознавства Торонтського університету.

Основними темами цього ґрунтовного дослідження є причини та витоки російської агресії проти незалежної України, історія формування специфічного імперського ставлення до України та українців, а також російська гібридна війна проти України. Видання є підсумком трирічного авторського дослідницького проекту: впродовж 2013-2016 років він відвідував міста і села на півдні та сході нашої країни, зокрема у зоні бойових дій, де записав близько 300 інтерв'ю. Результати цього польового дослідження, а також його обговорення з українськими та західними експертами покладено в основу даного видання. 

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кого зацікавила інформація про нову книгу:

 

      Кузьо Т. Війна Путіна проти України: революція, націоналізм і криміналітет / Тарас Кузьо ; пер. укр. Андрій Павлишин ; ред.: В. Ліхачов, О. Стяжкіна, Т. Возняк та ін. ; відп. за вип. А. Негруцька ; [Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад." та ін.]. - Київ : ДУХ І ЛІТЕРА, 2018. -  559 с.

 

 

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка