Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Атмосфера Франції в обласній бібліотеціВпродовж серпня 2019 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках співпраці з громадською організацією «Парі-ІФ» було організовано безкоштовний інтенсивний курс французької мови (20 годин) за рівнем А1.1.

Завдяки цікавій та ефективній програмі навчання, учасники курсу вчилися не тільки розповідати про себе та про родину, але назавжди полюбили Францію, її мову та культуру.

Професійний викладач, представник «Альянс Франсез» в Україні,  Сергій Єрьомін неперевершено передавав дух Франції та творчо, використовуючи свою унікальну методику, провів кожне заняття.

Чудовим подарунком для слухачів став сертифікат про проходження навчання.

Працівники щиро вдячні організаторам заходу за популяризацію французької мови.

Чекаємо на майбутніх читачів, адже у відділі літератури іноземними мовами представлено багато видань цією мовою, яка є офіційною у 29 країнах та однією з шести офіційних мов ООН, нею розмовляє близько 500 млн. людей.

Бажаємо всім учасникам-початківцям продовжувати удосконалювати іншомовні знання, насолоджуватися читанням книг, випробовувати себе, подорожуючи франкомовними країнами та знайомлячись з новими друзями.

Світлини

Оновлено 17-01-2020
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка