Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Іван Тимів : історик, краєзнавець, педагогУ відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто ювілейну книжкову виставку «Іван Тимів: історик, краєзнавець педагог», присвячену 55-річчю від дня народження відомого історика, члена Національної спілки краєзнавців Прикарпаття.

Іван Миколайович Тимів був завідувачем Етнографічного музею Калущини, працював учителем у школах сіл Делева і Жуків на Тлумаччині, викладачем історії у Вищому професійному училищі м. Калуша,  а з 2016 року є старшим науковим співробітником Краєзнавчого музею Калущини. Він активно досліджує історичне минуле Калущини й Тлумаччини.

На виставці пропонуються до перегляду книги автора та численні публікації у наукових краєзнавчих та історичних збірниках: «Село на  Покутті в  ХУ -ХУІІІ ст.: Історія Бортників від найдавніших часів до ХІХ ст.», «Історія народної школи в Бортниках: Середина ХІХ- кінець тридцятих рр. ХХ ст.», «Бортники на Тлумаччині ХІХ-тридцяті роки ХХ ст.», «Бортники і Тлумаччина 1939-1959 рр.», «Археографічна та краєзнавча діяльність «Руської трійці» (початок 30-х-кінець 80-х років ХІХ ст.)», «Пам'ятка українського книгодрукування ХVII ст. з Етнографічного музею Калущини», «Джерела з історії села Бортники ХV-XVIII ст. [Текст] : док. й матеріали (1433-1772 рр.)», «Маргіналістика як галузь історичної науки (на прикладі маргінальних записів про татарські і турецькі набіги на українські землі у XVI-XVII ст.)», «Історія церкви в селі Бортники ХVІ-ХХ ст.», «Калуш: історія в документах», «Архівні джерела з історії парафії Бортники XVIII-XIX ст.».

 

Оновлено 06-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка