Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Ковчег отця КовчаДо уваги всіх, хто цікавиться боротьбою українців за свободу та права людини, історією  України, а також морально-етичними проблемами сьогодення. Відділ краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнився новою книгою “Ковчег отця Ковча”, яка містить розповіді про життя священика.
    
У виданні вміщена інформація про життя та діяльність священика Української греко-католицької церкви Омеляна Ковча (1884-1944), який був учнем і сподвижником митрополита Андрея Шептицького. Отець Ковч більшу частину життя служив парохом у провінційному містечку Перемишлянах. Завжди ставав на захист гнаних і переслідуваних, незалежно від їхнього етнічного походження та віросповідання, – українців, поляків, євреїв, за що потерпав від різних влад. Чудом урятувавшись від НКВС, отець Омелян потрапив до рук гестапо. Його життя обірвалося в концтаборі «Майданек», де він продовжував свою душпастирську місію. Він мав можливість вийти з Майданека, якби відмовився рятувати євреїв, проте пішов на мученицьку смерть. 2001 року Папа Іван Павло ІІ оголосив отця Ковча блаженним священномучеником.

В книжці вміщено багато репортажів з тих місць, де   жив і служив отець Ковч, а також є численні архівні та сучасні фотографії.

Тож запрошуємо до обласної бібліотеки, щоб взяти в руки нове видання “Ковчег отця Ковча” й наповнити свою душу неймовірними розповідями з життя священика Омеляна Ковча.

Чекаємо на Вас!

Ковчег отця Ковча. – Київ, 2017. – 144 с : іл.

Оновлено 05-08-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка