Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Звітно-виборні збори обласного відділення УБА26 червня 2019 р. відбулися звітно-виборні збори Івано-Франківського обласного відділення Української бібліотечного асоціації, в яких взяла участь член Президії Всеукраїнської громадської організації Т.І.Богуш.

Тетяна Іванівна Богуш розповіла про діяльність Української бібліотечного асоціації, основні напрями її роботи.

Голова Івано-Франківського обласного відділення Галина Василівна Горбань представила учасникам зборів звіт про роботу за 3 роки. Вона зупинилася на участі членів осередку в реалізації проектів УБА та її партнерів, налагоджених взаєминах з бібліотечними працівниками різних відомств, залучення молодих до активної участі у бібліотечному житті країни, співучасті в організації і проведенні заходів з підвищення кваліфікації тощо.

В обговоренні звіту взяли участь директор обласної бібліотеки для дітей Ірина Ярославівна Тацакович та директор Городенківської ЦБС Марія Михайлівна Підлеснюк, які розповіли про участь членів обласного відділення в бібліотечних проектах за підтримки УБА, залучення молодих бібліотекарів до заходів, які сприяють розвитку фахової майстерності. Методист Городенківської ЦРБ Надія Виклюк поділилася своїми враженнями від участі в деяких всеукраїнських проектах, семінарах, які організовувалися УБА, та від поїздки для знайомства з бібліотеками Латвії.

Учасники зборів визнали роботу обласного відділення УБА задовільною та одноголосно підтримали обрання головою регіонального осередку Г. В. Горбань.

Світлини

 

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка