Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Стіна” Андрія ЦаплієнкаПропонуємо розповідь про українського журналіста і письменника Андрія Цаплієнка та його книгу „Стіна”, що надійшла до фондів відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Автор, родом із Харкова, - військовий кореспондент українського телебачення. Новини про події в багатьох „гарячих точках" планети українці отримували саме від нього. Від початку 2014-го висвітлює військові дії на Сході нашої країни. Андрій Цаплієнко - автор кількох романів та публіцистичних творів.  „Стіна" - це його дебют в жанрі антиутопії, спроба зазирнути у світ майбутнього. У цьому фантастичному романі перед читачем постають два суспільства, одне з яких упевнено торує прогресивний шлях розвитку, а інше - просто деградує. Герої книги - українці та росіяни, носії яскравих національних рис - перебувають у постійному напруженому антагонізмі. Війна між ними йде відразу на кількох рівнях - від збройних сутичок до зіткнень душ та внутрішніх переконань.

        За висловом телеведучої Алли Мазур: „Цей його новий світ, такий нереальний і водночас справжній, втягує тебе. Змушує прокрутити плівку власних спогадів. Пригадати своє: у що неможливо було повірити. І ти розумієш, чому цей роман треба просто ковтати. Як рятівну таблетку. Від втрати пам'яті."

        Запрошуємо до обласної бібліотеки всіх, хто хоче познайомитися з творчістю Андрія Цаплієнка, який з любов'ю до читача легким живим словом малює світ небезпечних пригод...або пророцтво - у романі „Стіна".

 

        Цаплієнко А. Стіна : [роман] / Андрій Цаплієнко ; з рос. пер. С. Осока. - Львів : Вид-во Стар. Лева, 2018. - 574 с.

 

 

Оновлено 02-06-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка