Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Книжковий фестиваль «Слово» в обласній бібліотеціЗ 9 по 12 травня 2019 року у м. Івано-Франківську за підтримки Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України, видавництва ТОВ «Медіасон» та Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви проходив 2-ий книжковий фестиваль «Слово».

Метою фестивалю є створення майданчика з напрацювання ефективних рішень для покращення рівня культури, грамотності та освіти нашого суспільства, привернення уваги до читання, популяризація української книги та видавництв, а також продемонструвати важливість розуміння слів та культури у всіх аспектах нашого життя.

Впродовж трьох днів івано-франківці мали змогу познайомитися з книжковими новинками, зустрітися з авторами, взяти участь у засіданнях «круглих столів» та презентаціях.  

Вже традиційно до книжкового фестивалю долучилася обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. В її читальних залах відбулася презентація книжки першого космонавта нашої держави, Героя України Леоніда Каденюка «Місія - Космос», яку представила редактор видання Галина Руденко, та зустріч з майстрами детективного жанру - Андрієм Кокотюхою та Борисом Крамером.

Поспілкуватися з авторами завітали директори районних ЦБС та бібліотекарі ОТГ, студенти Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету, читачі бібліотеки.

Усі охочі мали змогу придбати видання з автографом авторів, а також сфотографуватися з відомими письменниками.

Світлини

 

Оновлено 02-06-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка