Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Мустафа Джемілєв. Незламний”Пропонуємо розповідь про нове видання з фонду відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Цього разу це книга про неординарну особистість сучасності Мустафу Джемілєва, національного лідера кримських татар. Її автори – українські журналісти кримськотатарського походження Алім Алієв та Севгіль Мусаєва, співзасновники громадської організації „Крим SOS”.

Мустафа Джемілєв, людина-легенда із залізною волею, сталевим характером, є символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі із системою, величезною репресивною махіною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування - і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини.

Оцінити істинний масштаб цієї особистості, його значення для вітчизняної історії зможуть, напевно, тільки нащадки, а нам, його сучасникам, варто хоча б прочитати книжку „Мустафа Джемілєв. Незламний". Декому - для розширення кругозору в історії та політиці, декому - для моральної підтримки, а декому - просто для розуміння, з ким нам випало жити в один непростий час. І за ким цей час і своє місце в ньому є сенс звіряти.

Анонсованону книгу ви зможете отримати у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

 

                    Мусаєва С. Мустафа Джемілєв. Незламний / Севгіль Мусаєва, Алім Алієв. - Харків : Vivat, 2018. - 253 с. : іл. - (Гордість нації).

 

Оновлено 12-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка