Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Благодатний вогонь ВеликодняУ відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто книжкову виставку-огляд, присвячену найвеличнішому святу християн – Великодню.

У ці світлі квітневі дні ми в очікуванні величного свята Христового Воскресіння, особливо шанованого у житті кожного християнина. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Христове воскресіння є основою віри християнина.

З Великоднем традиційно пов'язана значна кількість народних повір'їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов'янська жінка. І цим ми, прикарпатці, можемо пишатися, адже саме на наших теренах створено перший і єдиний в Україні Музей писанки в м. Коломия.

Детальніше дізнатись про традиції писанкарства на Прикарпатті, їхній релігійний сенс та символіку, а також  підготуватись до найвеличнішого свята християн - Христового Воскресіння, вам допоможуть матеріали книжкової виставки-огляду „Благодатний вогонь Великодня".

 А всіх користувачів нашої бібліотеки щиро вітаємо зі святом Христового Воскресіння та запрошуємо до бібліотеки.

 

Оновлено 13-11-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка