Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інтерактивна дискусія про лідерство та професійний розвиток10 квітня 2019 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся захід за участі представника Посольства США в Україні (політичний відділ) Мішель Дюран. Темою спілкування було “Лідерство та професійний розвиток”.

Пані Мішель вела розмову з рамках обговорення книги сучасної американської авторки Брене Браун, професора-дослідника Коледжу соціальної роботи університету Х'юстону, чиї дослідження та книги присвячені питанням сорому, уразливості, хоробрості та повноцінного життя. У нас це була книга "Будь дуже сміливим" (Daring Greatly).

Учасники заходу, а це були випускники програм обмінів Департаменту США різних років (Open World, FLEX, IVLP), обговорювали питання, які висвітлені в даній книзі-дослідженні, аналізуючи при цьому ситуації лідерства та професійного розвитку в американському та українському суспільстві. Авторка книги, модератор зустрічі пані Мішель Дюран та випускники програм, серед яких були і директори організацій, науковці, лідери громадських організацій, бібліотекарі, студенти говорили про виклики та ризики, через які доводиться проходити кожному з нас сьогодні. Головний посил дискусії - це те, що ми повинні долати ці труднощі і рухатися вперед до поставленої мети.

Щира подяка Мішель Дюран за цікавий формат зустрічі та актуальну тему для обговорення!

Світлини

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка