Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЛЮДИНА ЕПОХА13 березня 2019 року працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка долучилися до урочистого заходу, який був приурочений 205-ій річниці від дня народження великого Генія української літератури та культури Тараса Григоровича Шевченка. Захід відбувся в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі.

У ці березневі дні вся Україна віддає шану поету-пророку, тому на запрошення працівників перинатального центру бібліотекарі долучилися до святкового заходу, підготувавши сценарій. Він містив у собі яскраві поезії, які відкрили для присутніх царство мудрого й красивого слова Кобзаря. Працівники книгозбірні, зокрема Джоголик Світлана, Лавришин Марта, Цюпа Марина та Фотуйма Ірина, вибрали колоритні ліричні уривки зі спадщини Тараса Шевченка та продекламували їх учасникам свята.

Вдалим доповненням заходу стала виставка книг з фондів нашої бібліотеки «Велич Шевченкового слова», яка привернула увагу присутніх та зацікавила їх. За організацію виставки відповідали завідувач відділу загального читального залу Наталія Джус та бібліотекар Ольга Підгаєцька.

На завершення святкового дійства працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка запросили всіх охочих відвідати головну книгозбірню області та стати її активними читачами.

Світлини

 

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка