Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліотечний марафон для вчителів іноземних мов6 березня 2019 року у відділі літератури іноземними мовами ІФОУНБ ім. І. Франка в рамках Року французької мови в Україні відбувся франкомарафон для вчителів французької мови та методична студія для вчителів польської мови.

Термін "франкофонія" уперше був вжитий у 1880 році французьким географом Онезимом Реклю для позначення географічних територій, де поширена французька мова, або сукупності людей, які говорять французькою.

Міжнародна Організація Франкофонії стає усе більш відкритою, в неї постійно вступають нові країни (у тому числі ті, що не входили в колишню Французьку колоніальну імперію: наприклад, Гвінея-Бісау, Греція, Молдавія). У роботі організації беруть участь держави з 4 статусами: повноправні члени, регіони, асоційовані держави, спостерігачі (Україна, зокрема, має статус спостерігача).

У відділі літератури іноземними мовами вчителям  французької мови було представлено новинки методичної літератури, літератури з країнознавства Франції і країн-франкофонів, зокрема з освіти і культури  Франції, зроблено також огляд медіатеки  Французького інституту і Альянс Франсез в Україні.

6 березня також завітали у наш відділ вчителі польської мови. Їм були презентовані методичні матеріали, які можуть бути використані в позакласній роботі польською мовою, під час роботи в літніх мовних таборах, зроблено огляд літератури, яку ми одержуємо завдяки співпраці з воєводською публічною бібліотекою ім. Е. Смолки у польському місті Ополє. Також вчителі скористалися буккросінгом, який діє в бібліотеці.

Вчителі польської і французької мови були ознайомлені з фондами відділу для дітей шкільного віку. Ми сподіваємося, що це допоможе вчителям іноземних мов у їх самоосвіті та підготовці  до уроків, буде стимулювати учнів і педагогів стати активними читачами бібліотеки.

Світлини

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка