Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Світлій пам’яті Небесної Сотні…П’ять років минуло з того часу, коли українська земля здригнулася від гострого пронизуючого болю, всеохоплюючого гніву та безсилля – від пролитої крові безсмертної Небесної Сотні.

Світлій та вічній пам'яті наших Героїв присвячено видання, яке підготували працівники відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це - рекомендаційний анотований бібліографічний покажчик „Україна 2013-2018. Роки, що змінили нас."

Сьогодні, коли Україна переживає один з найсуворіших періодів свого розвитку як суверенної держави, першочерговим завданням публічних книгозбірень є популяризація літератури, що висвітлює ці події та сприяє вихованню почуття причетності до історичної долі України. Саме таку місію ставили перед собою  укладачі путівника,  помістивши в ньому інформацію про книги даної тематики: документально-публіцистичні та художні, які знаходяться у фондах обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Окремим розділом подано матеріали, які прозвучали у власній рубриці ОУНБ ім. І. Франка „Скарбниця" на обласному радіо ОДТРК „Карпати".

Запрошуємо до бібліотеки всіх, кого цікавлять видання про важливість і значимість таких понять, як свобода та мужність, про цінність людського життя, про важливість віри, про необхідність пам'яті. Інформація про ці книги розміщена у бібліографічному покажчику:

Україна. 2013-2018. Роки, що змінили нас : анот. реком. біблогр. покажч. / Івано-Франків. ОУНБ ім. І Франка ; від. абонементу ; [уклад. О. Черепович ; літ. ред. О. Качорак ; відп. за вип. Л. Бабій]. - Івано-Франківськ, 2018. - 68 с.

 

 

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка