Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Поетичні візії Галини ТуреликУ відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто книжкову ювілейну виставку, присвячену 70-літтю відомої поетеси, журналістки, члена Національної Спілки письменників України Галини Турелик.

Народилась Галина Зіновіївна 2 лютого 1949 р. в м. Львові. З 1958 року проживає на Прикарпатті, де й сформувалася як творча особистість, оскільки зуміла поєднати в своєму житті активну журналістську та редакторську працю з яскравими спалахами поетичного слова.  

Після закінчення факультету журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка працювала в редакціях районної газети «Прапор перемоги» та обласної газети «Прикарпатська правда», редактором молодіжної газети «Комсомольський прапор». Багато років її діяльності пройшли в активній журналістській роботі, праці в журналі «Перевал» на посаді першого заступника головного редактора. 

   Творча дорога Галини Турелик почалася ще у 1966 р.  За першу поетичну збірку «Посіяний промінь» молоду журналістку приймають в Спілку письменників України. Відтак було 20 років активного життя в літературі, підсумком яких стали книги «Три зернини», «Вечірні бджоли», «Зелене багаття», «Новосілля», «Між альфою й омегою», «Монолог», «Бурштинова ватра», «Здвиження».

   Поетеса є лауреатом декількох літературних премій, серед яких - обласна імені Василя Стефаника.

Колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітає вас, Галино Зіновіївно, з днем народження. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, творчого натхнення і нехай береже вас доля.

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо до обласної книгозбірні для глибшого знайомства з творчістю відомої прикарпатської поетеси, яка представлена на ювілейній книжковій виставці у відділі краєзнавчої літератури «Поетичні візії Галини Турелик».

 

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка