Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Творча зустріч з письменником Василем Бабієм30 січня 2019 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася творча зустріч з відомим письменником, краєзнавцем, гумористом, педагогом, громадським діячем та добрим другом нашої книгозбірні Василем Бабієм.

Народився Василь Бабій 12 січня 1949 року в селі Серафинці Городенківського району в родині хліборобів. В рідному селі закінчив середню школу, пройшов військову службу у м. Бердичеві Житомирської області, згодом працював актором Івано-Франківського обласного лялькового театру. Закінчив історико-педагогічний факультет Івано-Франківського педінституту імені Василя Стефаника. На сьогоднішній день Василь Іванович член Національних спілок письменників, журналістів, краєзнавців України, крім того працює вчителем у Хмелівській школі, у якій донедавна був директором.

На зустріч до знаного на Івано-Франківщині письменника прийшли відомі люди Прикарпаття. Модератором заходу­ виступив літературний критик, літературознавець, голова обласної організації Національної спілки письменників України Євген Михайлович Баран, який зауважив, що: «Василь Бабій - це той письменник, який живе ідеєю літератури, в якого безліч планів, які прагнуть свого втілення».

Сам же автор підтвердив цю думку і принагідно зазначив, що: «Моя сутність писати багато, але потрошки».

В арсеналі Василя Івановича близько 180 видань, що свідчить про його невтомність та працьовитість, яку також зауважив Володимир Федорак - начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, нагородивши письменника почесною грамотою «За визначний та особистий внесок у розвиток культури Прикарпаття».

Долучився до привітань і відомий письменник, заступник голови Національної спілки письменників України, головний редактор часопису «Перевал» Ярослав Ткачівський, який відзначив працьовитість ювіляра та побажав йому багатоліття та натхнення, а також прочитав    поетичну присвяту. 

Було багато охочих висловити щирі побажання письменнику, зокрема: Михайло Косило - голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Світлана Панько-Перевізник - директор Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, Петро Парипа - журналіст, радник з гуманітарних питань голови м. Івано-Франківська та Ярослав Ясінський - прикарпатський поет із с. Ліски Коломийського району.

Вечір супроводжувався піснями у виконанні дуету «Барвінок» та гумористичними етюдами, які артистично відтворив відомий гуморист, артист розмовного жанру Ігор Чепіль.

Присутні мали змогу переглянути семихвилинний гумористичний ролик, присвячений футболу, за участі самого ювіляра, а також «Хроніку подорожей Василя Бабія», яка була візуалізована на екрані працівниками відділу краєзнавчої літератури, оскільки письменник є палким прихильником мандрів.

На завершення зустрічі директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила  Бабій вручила ювіляру читацький квиток почесного читача нашої бібліотеки і побажала творчих успіхів та вдячних шанувальників творчості.

Світлини

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка